Szukanie wody

Metody szukania wody na działce

Szukamy wody podziemnej przy użyciu kilku sprawdzonych technik. Najbardziej skuteczne są metody elektrooporowe, radiestezyjne, elektrosejsmiczne i sprawdzenie na mapach hydrogeologicznych. Wodę szukamy wyłącznie w województwie śląskim i małopolskim. Odpowiednią metodę szukania wody na działce dobieramy indywidualnie na podstawie terenu, w zależności od występującego gruntu.

Szukanie wody cena, cennik 2023

Mając na uwadze dobro klienta, szukanie wody z map hydrogeologicznych wykonujemy BEZPŁATNIE. W tym celu należy podać nam numer działki, miejscowości i obrębu. Koszt pozostałych metod szukania wody zaczyna się od 100 zł bez podania głębokości, do nawet 1000 zł w zależności od zastosowanej metody.

Szukanie wody

Gdzie szukać wody pod studnie w Małopolsce i na Śląsku?

Na terenie Śląska i Małopolski woda w 80% przypadków znajduje się w ziemi na różnych głębokościach, więc nie ma potrzeby przeprowadzania badań.Natomiast w pozostałych 20% należy jej bezwzględnie poszukać ponieważ zdarza się, że przesunięcie studni o kilka metrów od warstwy wodonośnej lub żyły wodnej może spowodować słaby lub nawet zerowy napływ wody.

Zainteresowany? Masz jakieś pytania?